Simulátor stíhačky F16

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 702 119 225

 
 
 
Zážitky vo vzduchu > Simulátor stíhačky F16
 

Zážitky vo vzduchu

Simulátor stíhačky F16

Ocitni se v kůži pilota moderní, plně bojové stíhačky F16 a vyzkoušej si pocity profi letce! Plně funkční kokpit s replikou HOTAS ovládání jako ve skutečnosti, reálné síly v řízení a ideální 7 metrů široká 180 stupňová projekce Ti nabídne z Tvého letu maximum! Poleť za zážitkem!
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 30 minut, Kraj: Hlavní město Praha: již od 1.940 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 30 minut, Kraj: Hlavní město Praha
1661_5
Skladom 1.940 Kč
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 60 minut, Kraj: Hlavní město Praha
1661_6
Skladom 3.540 Kč
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 90 minut, Kraj: Hlavní město Praha
1661_7
Skladom 4.940 Kč
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 120 minut, Kraj: Hlavní město Praha
1661_8
Skladom 6.140 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců

Co nabízí Simulátor stíhačky F16?

Máš chuť zalétat si na F16 jako skutečný vojenský pilot? Vyzkoušej si propracovaný simulátor s nejrozšířenějším jednomotorovým víceúčelovým strojem, jehož ovládání je řešeno elektronicky přes počítač. Počítač ovládá flaperony (letadlo je samo o sobě nestabilní a počítač za letu ovládá jeho stabilitu) nebo nastavení vztlakových klapek - přesto přistání za pomoci počítače vyžaduje určité zkušenosti.
30 minut je základní balíček, který je vhodný na vyzkoušení si vzletu ze základny do operačního prostoru s nácvikem akrobatických prvků a následné přistání na základně. Pokud si troufneš na pilotáž, je možné v rámci zbývajícího času otestovat své reflexy a využít je k tréninkovému sestřelení vzdušného cíle.
Letový čas 60 minut ti poskytne prostor pro nacvičení a osvojení si základních útočných či obranných manévrů. Nacvičit si obsluhování radaru v letadle, útočení na vzdálené vzdušné cíle nebo shození bomby na vybrané pozemní cíle.
Objednáním zážitku na 90 minut doby letu přežiješ nejen trénink, ale i ostrý vzlet na cíl, který si to namířil přímo do tvého vzdušného prostoru. Tvým úkolem bude identifikovat ho a v případě rozkazu vrchního velení se s ním i vypořádat.
Balíček 120 minut je pro opravdové leteckých fajnšmekry. Naskytne se ti tak dostatečný prostor pro osvojení si pokročilých znalostí systémů. Tvým úkolem bude projít celým výcvikem bojového pilota a po jeho zvládnutí budeš převelen do "horké oblasti". Tam se pokusíš zničit obrněná vozidla či nepřátelské budovy a zmonitorujeme vzdušnou situaci, na kterou budeš muset promptně zareagovat. Nezapomeň, že tvá mise se může v průběhu dynamicky měnit v závislosti na vývoji situace.

Aby si "v tom" nebyl sám, s sebou si můžeš přivést další 3 osoby, které sice nebudou moci pilotovat, ale budou s tebou sdílet tento zajímavý letecký zážitek.

Jak probíhá Simulátor stíhačky F16?

Po usazení se do kokpitu se budeš cítit jako v reálném letadle. Půlkruhová projekce s vysokým rozlišením ti přinese skvělý rozhled. Tvůj vzlet v rychlosti více než 300 km / hod nebude vyžadovat zvláštní úsilí - díky mohutné síle motoru bude možné dosáhnout výšky několika tisíc metrů během chvilky. Stíhačku nemusíš obdivovat pouze během leteckých dnů. Přijď a otestuj své reakce při stresových situacích, které zažívají bojoví piloti. Najdi řešení a v doprovodu profesionálního instruktora zvládni přistát ve stavu, v jakém si vzlétl.

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Simulátor stíhačky je možné absolvovat celoročně, probíhá ve všední dny i o víkendu v předem vyhlášených termínech provozovatelem.

Diváci: Počet diváků je max. 3 osoby - mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Podmínky: Minimální věk je 14 let a výška 160 cm, z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny. Osoby mladší 18 let za přítomnosti zákonného zástupce. Rezervaci doporčujeme alespoň 1 týden dopředu. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců