Simulátor Boeingu 737NG

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 702 119 225

 
 
 
 

Zážitky vo vzduchu

Simulátor Boeingu 737NG

Ovládni velké dopravní letadlo, tentokrát v roli pilota, ne pasažéra. Díky realistickému simulátoru Boeingu 737 přežiješ dramatické situace nebo si jen tak vychutnáš klidný let. Krásné výhledy z pohledu pilota budou jako skutečné. Vyzkoušej a uvidíš!
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 30 minut, Popis balíčku: Pilotování Boeingu 737, Kraj: Hlavní město Praha: již od 1.940 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 30 minut, Popis balíčku: Pilotování Boeingu 737, Kraj: Hlavní město Praha
1657_1
Skladom 1.940 Kč
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 60 minut, Popis balíčku: Pilotování Boeingu 737, Kraj: Hlavní město Praha
1657_2
Skladom 3.540 Kč
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 75 minut, Popis balíčku: Letecké katastrofy, Kraj: Hlavní město Praha
1657_3
Skladom 4.290 Kč
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 90 minut, Popis balíčku: Týmový let, Kraj: Hlavní město Praha
1657_4
Skladom 4.940 Kč
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 120 minut, Popis balíčku: Pilotování Boeingu 737, Kraj: Hlavní město Praha
1657_5
Skladom 6.140 Kč
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 45 minut, Popis balíčku: Zachraňte let 737N, Kraj: Hlavní město Praha
1657_6
Skladom 2.790 Kč
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 90 minut, Popis balíčku: Týmový let, Kraj: Hlavní město Praha
1657_7
Skladom 3.340 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců

Co nabízí Simulátor Boeingu737NG?

Chtěli jste se někdy stát se pilotem dopravního letadla? S tímto zážitkem si zkusíte let v Boeingu 737 NG na unikátním simulátoru - nepohyblivé replice kabiny Boeingu 737 Nové Generace. Trenažér letounu je postaven na přesných kopiích panelů kokpitu a avionických modulů. Výkonné servery zajišťují grafickou vizualizaci do 180° projekce s perfektním rozlišením, věrnou simulaci celé avioniky včetně reálného počasí a řízení letového provozu. Po celou dobu letu Vás bude provázet trpělivý instruktor - profesionální obchodní pilot.

Jak probíhá Simulátor Boeingu 737NG?

Prosím připoutej se. Tvůj nasimulovaných let v dokonalé replice kokpitu Boeingu 737NG (Nové Generace) v roli kapitána, právě začíná. Reálný kokpit s dokonalou 180° projekcí nabídne tobě a celé posádce výhledy jak ze skutečné kabiny. K výběru až 24.000 letišť po celém světě jako je Madeira, Innsbruck, Kai-Tak, St. Maarten a další dle délky zážitku. Tenhle parádní zážitek si užiješ s doprovodem až 3 lidí (létat můžeš jen ty). Zážitek pilotem Boeingu 737NG na zkoušku je vhodný pro laika i zkušeného pilota.

Pilotování Boeingu 737 NG

Ovládni Boeing 737 za doprovodu profesionálního obchodního pilota. Na začátku absolvuješ předletovou přípravu, zapneš motory a akcelerujete, při rychlosti 270 km/hod přitáhneš berany a se 70-ti tunovým kolosem vystoupáš do vzduchu. Instruktor ti za letu vysvětlí následující kroky a pomůže s ovládáním mnoha přepínačů. Počítače nezasahují do řízení, ale nechají tě provést libovolný manévr. Čeká tě vzlet a opakovaná přistání na letišti Václava Havla Praha nebo dalších dle výběru.

Letecké katastrofy

S tvou aktivní účastí za kniplem se pokusíš zvládnout pilotáž na základě reálné předlohy všech 3 scénářů. Zabraň letecké katastrofě a nenech nic náhodě!
1. nehoda: vysazení jednoho motoru po vzletu: B-757, Manchaster Ringway 29.4.2007 došlo těsně po vzletu k nasání ptáka do pravého motoru a jeho následnému požáru. Posádka pokračovala ve stoupání a provedla nouzové postupy k jeho uhašení. Po několika minutách přistála s jedním pracujícím motorem zpět na letišti.
2. nehoda: vysazení všech motorů: B-767, Air Canada, 23.7.1983. Při letu na trati Otava – Edmonton došlo po spotřebování paliva k vysazení obou motorů. Posádka pokračovala klouzavým letem a přistála na letišti Gimli (Kanada). Příčinou byla závada na indikátorech množství paliva společně s nedostatečnou zásobou paliva pro daný let.
3. nehoda: nezvládnuté přiblížení dle přístrojů: DC-9, Adria, 30.10.1975. Letecká havárie u pražského Suchdola při návratu letounu z Jugoslávie, kterou zviditelnil poslední díl seriálu Sanitka. Nedodržení trajektorie letu, proklesání pod výšku rozhodnutí, a to do úrovně 100 m pod práh dráhy asi 60 m nad hladinou Vltavy způsobil náraz letounu, u kterého se piloti bohužel příliš pozdě snažili přerušit přiblížení na letiště Ruzyně v Praze.

Zachraň let 737N

Společně s co-pilotem přebíráte řízení letounu, který zůstal bez pilotů. Tvým cílem je stabilizovat let, dohodnout se s druhým členem posádky ohledně rozdělení úkolů a navázat komunikaci s řízením letového provozu. Ti se pokusí sehnat pilota Boeingu 737NG, který se svou znalostí letounu a informací o vaší poloze na radaru bude plně k dispozici. Bude to společný úkol zvládnout nastavit Boeing do automatického režimu a nakonfigurovat ho tak pro samočinné přistání, protože přistání na ruku v manuálním režimu je bez předchozích zkušeností téměř nemožné. Palivo máte přesně na 45 minut letu, dokážete to?

Let v týmu

Ocitneš se na palubě repliky nové generace Boeingu 737. Spolu s dalšími dvěma spoluletcemi se vydáš na letecké dobrodružství. Ocitneš se v kůži kapitána, druhého pilota a letového dispečera. Spolu s dalšími dvěma osobami si vyzkoušíš realistický zážitek na simulátoru Boeingu. Po celou dobu budeš pod dohledem instruktora. Během 90-minutového zážitku si vyzkoušíš všechny tři roli. Na každou máš vyhrazených 30 minut, během nichž se s dalšími osobami prostřídáš.

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Realizace probíhat celoročně v interiéru, od středy do soboty 9-22 hod.

Diváci: Program Boeing 737 NG a Letecké katastrofy je určen pro 1 osobu v roli pilota, zachraň let 737N je pro 2 osoby. Let v týmu je pro jednu osobu, která vystřídá více pozic. Z kapacitních limitů lze na Let v týmu vzít až 3 diváky (létat ale může pouze osoba uvedená na certifikátu) pouze za přílatek ve výši 350,-Kč/osoba. U ostatních variant je možné vzít až 3 diváky zadarmo. Výjimka platí pro Zachraňte let 737N, který je pro dvě osoby, proto lze vzít jako doprovod už jen 2 osoby. Účastníci i doprovod mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Podmínky: Věkové minimum je 8 let a výška 150 cm, z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny. Osoby mladší 18 let mouhou absolvovat zážitek pouze za přítomnosti zákonného zástupce. Rezervaci doporučujeme alespoň 1 týden dopředu. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců