Letecký simulátor

 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Zážitky vo vzduchu > Letecký simulátor
 
 
 

Zážitky vo vzduchu

Letecký simulátor

Je možné pilotovat letadlo bez jakýchkoliv předchozích zkušeností a pilotního průkazu? Je možné pilotovat, aniž byste se odlepili od země? Ano, je to možné! Na leteckém simulátoru si užiješ opravdu realistický let! Do nekonečna a ještě dál!
Místo konání: Brno, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 60 minut, Kraj: Jihomoravský kraj: již od 1.200 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Místo konání: Brno, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 60 minut, Kraj: Jihomoravský kraj
1611_4
Skladom 1.200 Kč
Místo konání: Brno, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 30 + 30 minut, Kraj: Jihomoravský kraj
1611_5
Skladom 1.200 Kč
Místo konání: Brno, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 120 minut, Kraj: Jihomoravský kraj
1611_6
Skladom 2.000 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 15 měsíců

Co nabízí Letecký simulátor?

Pojď se proletět v bojovém vrtulníku, ve cvičném proudovém letounu, nebo zažij adrenalin při některém z připravených scénářů. Na leteckém simulátoru absolvuj netradiční zážitek, aniž bys riskoval svůj život. Splň si sen a staň se pilotem letadla a zkus letecký simulátor v Brně! Můžeš se proletět v jednom z těchto letadel: Aero L-39 Albatros, MiG-29A a MiG-29S Fulcrum, Su-27 a Su-33 Flanker, Su-25 Frogfoot nebo zcela unikátně ve vrtulníku Ka-50 Black Shark! Na simulátorech lze věrně simulovat veškeré druhy počasí, vjemy sil a pohybů včetně letadlových a avionických systémů letadla. Letecký simulátor disponuje třemi Full HD televizemi 47" o celkovém rozlišení 5760 x 1080 pixelů v panoramatickém uspořádání šířky 3,5 metru. Díky plně pohyblivé základně to bude skoro opravdový zážitek. Máme připraveny scénáře od pro cvičných letů s instruktorem pro úplné začátečníky, až po úkoly jako např. tankování za letu nebo nouzové přistání s hořícím motorem pro zkušenější piloty aj. Konkrétní letadlo a program letu si vybereš přímo na místě. Během letu si lze vyzkoušet různé počasí, použití palubní výzbroje, letecké souboje, navigace a přistání podle přístrojů (v noci, za zhoršeného počasí apod.), poruchy palubních systémů, nouzová přistání atd. Součástí je i nápoj zdarma.

Jak probíhá Letecký simulátor?

Po celou dobu letu tě bude provázet zkušený instruktor, který ti v případě potřeby pomůže zvládnout i obtížný manévr. Podrobně ti vysvětlí ovládání letadla. Součástí zážitku je zapůjčení virtuálních brýlí. Případný doprovod si také může simulátor vyzkoušet. Stačí jen říct! Můžeš si vybrat jeden z těchto balíčků:

Cvičný proudový letoun L- 39 Albatros

Kamov Ka-50 Black Shark (Černý žralok) je ruský bojový vrtulník, který má širokou škálu účinné výzbroje a může operovat ve dne i v noci. Tento rychlý a obratný stroj je schopen boje proti nepřátelským tankům při zachování obranyschopnosti proti vzdušným útokům. Grafické provedení letounu i jeho letové vlastnosti jsou mimořádně kvalitní. Zvládneš-li samostatně svůj první let, vyzkoušíš si vzlet a přistávání na těch nejzajímavějších letištích a také jednoduchou akrobacii. 

Ničení pozemních cílů

Ocitni se v roli pilota bitevníku Suchoje Su-25 „Frogfoot“ (v minulosti používaného i Armádou ČR) a za pomoci řízených i neřízených střel využij poskytování blízké palebné podpory jednotkám pozemních sil, tj. ničení tanků, obrněných vozidel a dalších cílů. Dokážeš se vypořádat s protivzdušnou obranou nepřítele a bezpečně se vrátit na základnu? Ovládni Suchoje, modernizovanou variantu Su-25T nebo jeho americký protějšek A-10A Thunderbolt II.

Vzdušný souboj

Budeš moci využít řízené střely či se utkat pouze s pomocí kanónů. Ke zvládnutí této nelehké mise budeš mít k dispozici sovětský MiG-29 Fulcrum – jednomístný dvoumotorový stíhací letoun určený k ničení nepřátelských letadel a ovládnutí vzdušného prostoru, Su-27 Flanker – sovětský jednomístný dvoumotorový stíhací letoun, který operuje ve všech letových výškách a vykonává i hlídkovací činnost či americký F-15C Eagle – stíhací letoun určený k vybojování a udržení vzdušné nadvlády.

Přistání na letadlové lodi Admirál Kuzněcov

Usedni do kokpitu stíhacího letounu Suchoj Su-33 „Flanker-D“ a splň náročný úkol – vzlet a přistání na letadlovém křižníku Admirál Kuzněcov. Přistávací dráha je dlouhá pouhých 150 metrů - myslíš že na to máš?! Podaří se ti úspěšně dosednout a zachytit ocelová lana na pohupující se palubě? 

Bitevní vrtulník Kamov Ka-50

Kamov Ka-50 Black Shark (Černý žralok) je ruský bojový vrtulník, který má širokou škálu účinné výzbroje a může operovat ve dne i v noci. Tento rychlý a obratný stroj je schopen boje proti nepřátelským tankům při zachování obranyschopnosti proti vzdušným útokům.

Důležité informace o simulátoru:

Sezóna/počasí: Realizace je možná v pevně vypsané termíny v časech od 10 – 20 hod a dle volné kapacity. Termíny se vypisují na cca 2 měsíce předem.

Diváci: Počet diváků je omezen pouze pro 2 osoby, jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele.

Podmínky: Věkové minimum je 6 let a výška 120 cm, z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny. 

Vzhledem k tomu, že pro každou vybranou variantu balíčku jsou různé ovladače (zvlášť pro Boeing, jiný pro stíhačky), při rezervaci termínu specifikuj přesně balíček, který chceš realizovat. Ovladače se chystají dopředu a nelze je pak měnit v průběhu letu! V ceně letu je nealkoholický nápoj na palubě.

Rezervuj minimálně 1 týden předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 
Navštívili ste
Letecký simulátor Letecký simulátor již od 1.200 Kč
Zážitky CZ
 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 15 měsíců

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Potřebujete poradit?Potřebujete poradit?