Akrobatický let

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 702 119 225

 
 
 
 

Zážitky vo vzduchu

Akrobatický let

Máte silný žaludek? Tak vyzkoušejte akrobatický let, který vám zamotá hlavu! Ostré zatáčky, let naopak a simulovaný pád znamenají totální adrenalin!
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 10 minut, Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj: již od 2.990 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 10 minut, Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1560_1
Skladom 2.990 Kč
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 10 minut, Video záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1560_3
Skladom 3.470 Kč
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 15 minut, Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1560_2
Skladom 4.100 Kč
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 15 minut, Video záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1560_4
Skladom 4.580 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců

Co nabízí Akrobatický let?

Díky akrobatickým letům máte možnost zažít bláznivé letecké figury! Usedněte do akrobatického letounu, abyste pocítili na vlastní kůži přetížení od -2G do +6G při ostrých zatáčkách, při výkrutu, střemhlavém letu a dalších prvcích. Zkušený pilot je připravený Vám tento adrenalinový zážitek umožnit. Bezpečně přistanete až poté, co uvidíte zemi střídavě nad sebou a pod sebou. Rafičky palubních přístrojů se budou otáčet jako šílené.

V ceně jedinečného zážitku získáváte pronájem akrobatického závodního speciálu bez jakýchkoliv dalších vícenákladů včetně zkušeného pilota. Již během příchodu k letounu bude Vaše hladina adrenalinu stoupat a pohledem na letoun si představíte jeho potenciál v letu, to vše umocněno následným "nekompromisním" upoutáním v kokpitu. Po vzletu, hned během stoupání zažijete let a stoupání na zádech, včetně několika výkrutů. Po nastoupání do bezpečné výšky, cca 4500 stop nad terén zažijete stejný let, jako zažívají letečtí akrobati či piloti leteckých schow. To vše v jedinečném akrobatickém speciálu Christen Eagle. Jedná se o modernější facelift legendárního Pitts S2A, též Americké konstrukce. 220 koňských sil, kterými disponuje "nadopovaný" letecký motor Lycoming o obsahu bezmála 6 litrů umožňuje letounu o prázdné váze 530 kg neočekávaně volný pohyb na obloze.

Jak probíhá Akrobatický let?

Před startem se s pilotem dohodnete na akrobatických figurách, které si pro Vás naplánuje. Pasažér je vybaven padákem. Let zahrnuje ustrojení do padáku, poučení pasažéra (6-10 min), stoupání do 1000 m, akrobatické prvky - loping, výkrut, zvrat, vývrtka, let na zádech, souvrat. Pojištění je letecké (zákonné a havarijní). Přikoupený nesestříhaný videozáznam z vnitřní kamery na CD nebo na přineseném vlastním flash disku zákazník obdrží zpravidla do 45 minut po letu.

Obsah zážitku:

- pronájem letounu

- služba akrobatického pilota

- veškeré náklady spojené s provozem letounu po zvolenou dobu

- a samozřejmě - nezapomenutelný akrobatický let

Termíny pro let 2019:

Říjen: 5. - 6.10., 19. - 20.10., 26. - 28.10.2019

V posledním čtvrtletí roku 2019 budeme odbavovat Akrobatické lety minimálně do konce listopadu, pochopitelně s ohledem na potřebné počasí. V případě že počasí bude přát (oblačnost bude dostatečně vysoko, bez přeháněk a nebude vát nadlimitní vítr), prodloužíme akrobatické lety až do konce prosince. Plánování letů budeme dělat standardně, nicméně v případě rušení a na přeplánování letů v daném měsíci se pak s klienty budeme domlouvat již operativně.

Důležité informace o akrobatickém letu:

Sezóna/počasí: V Příbrami probíhá zážitek pouze v sezóně od začátku dubna do konce října - změna termínu vyhrazena. Zážitek nelze realizovat za nepříznivého počasí (nízká oblačnost, nedostatečná viditelnost či nadlimitní vítr) - lety se odkládají. Náhradní termín letu po vzájemné dohodě. Pilot rozhoduje o provedení letu a je oprávněn odřeknutí letu v případě náhlého zhoršení počasí. Pilot odmítne let zájemci, u kterého panuje podezření na požití alkoholu či má pilot pochybnosti o jeho zdravotním či psychickém stavu.

Diváci: Diváci jsou možní, ale focení od startu až do přistání nelze garantovat. Místo provádění akrobacie určuje těsně před samotnou realizací Řízení Letového provozu ČR.

Podmínky: Let nesmí absolvovat lidé s vážnými onemocněními, která by mohla ohrozit bezpečnost při letu. Věkové minimum je 15 let, u osob mladších 18 let musí mít být přítomen zákonný zástupce. Váhový limit je 105 kg včetně oblečení a výška max. 195 cm. Akci je nutné rezervovat akci minimálně 2 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců