Akrobatický let

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 702 119 225

 
 
 
 

Zážitky vo vzduchu

Akrobatický let

Máte silný žaludek? Tak vyzkoušejte akrobatický let, který vám zamotá hlavu! Ostré zatáčky, let naopak a simulovaný pád znamenají totální adrenalin!
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 10 minut, Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj: již od 2.990 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 10 minut, Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1560_1
Skladom 2.990 Kč
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 10 minut, Video záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1560_3
Skladom 3.470 Kč
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 15 minut, Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1560_2
Skladom 4.100 Kč
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 15 minut, Video záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1560_4
Skladom 4.580 Kč

Co nabízí Akrobatický let?

Díky akrobatickým letům máte možnost zažít bláznivé letecké figury! Usedněte do akrobatického letounu, abyste pocítili na vlastní kůži přetížení od -2G do +6G při ostrých zatáčkách, při výkrutu, střemhlavém letu a dalších prvcích. Zkušený pilot je připravený Vám tento adrenalinový zážitek umožnit. Bezpečně přistanete až poté, co uvidíte zemi střídavě nad sebou a pod sebou. Rafičky palubních přístrojů se budou otáčet jako šílené.

V ceně jedinečného zážitku získáváte pronájem akrobatického závodního speciálu bez jakýchkoliv dalších vícenákladů včetně zkušeného pilota. Již během příchodu k letounu bude Vaše hladina adrenalinu stoupat a pohledem na letoun si představíte jeho potenciál v letu, to vše umocněno následným "nekompromisním" upoutáním v kokpitu. Po vzletu, hned během stoupání zažijete let a stoupání na zádech, včetně několika výkrutů. Po nastoupání do bezpečné výšky, cca 4500 stop nad terén zažijete stejný let, jako zažívají letečtí akrobati či piloti leteckých schow. To vše v jedinečném akrobatickém speciálu Christen Eagle. Jedná se o modernější facelift legendárního Pitts S2A, též Americké konstrukce. 220 koňských sil, kterými disponuje "nadopovaný" letecký motor Lycoming o obsahu bezmála 6 litrů umožňuje letounu o prázdné váze 530 kg neočekávaně volný pohyb na obloze.

Jak probíhá Akrobatický let?

Před startem se s pilotem dohodnete na akrobatických figurách, které si pro Vás naplánuje. Pasažér je vybaven padákem. Let zahrnuje ustrojení do padáku, poučení pasažéra (6-10 min), stoupání do 1000 m, akrobatické prvky - loping, výkrut, zvrat, vývrtka, let na zádech, souvrat. Pojištění je letecké (zákonné a havarijní). Přikoupený nesestříhaný videozáznam z vnitřní kamery na CD nebo na přineseném vlastním flash disku zákazník obdrží zpravidla do 45 minut po letu.

Obsah zážitku:

- pronájem letounu

- služba akrobatického pilota

- veškeré náklady spojené s provozem letounu po zvolenou dobu

- a samozřejmě - nezapomenutelný akrobatický let

Termíny pro let 2019:

Červen: 1.- 2., 8.- 9., 29.-30.
Červenec: 5. - 7., 13.-14., 20.-21.
Srpen: 3.-4., 10.-11., 17.-18., 24.-25.

Další termíny na následující měsíce budou doplněné s dostateným předstihem.

Důležité informace o akrobatickém letu:

Sezóna/počasí: V Příbrami probíhá zážitek pouze v sezóně od začátku dubna do konce října - změna termínu vyhrazena. Zážitek nelze realizovat za nepříznivého počasí (nízká oblačnost, nedostatečná viditelnost či nadlimitní vítr) - lety se odkládají. Náhradní termín letu po vzájemné dohodě. Pilot rozhoduje o provedení letu a je oprávněn odřeknutí letu v případě náhlého zhoršení počasí. Pilot odmítne let zájemci, u kterého panuje podezření na požití alkoholu či má pilot pochybnosti o jeho zdravotním či psychickém stavu.

Diváci: Diváci jsou možní, ale focení od startu až do přistání nelze garantovat. Místo provádění akrobacie určuje těsně před samotnou realizací Řízení Letového provozu ČR.

Podmínky: Let nesmí absolvovat lidé s vážnými onemocněními, která by mohla ohrozit bezpečnost při letu. Věkové minimum je 15 let, u osob mladších 18 let musí mít být přítomen zákonný zástupce. Váhový limit je 105 kg včetně oblečení a výška max. 195 cm. Akci je nutné rezervovat akci minimálně 2 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců