Akrobatický let

 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Zážitky vo vzduchu > Akrobatický let
 
 
 

Zážitky vo vzduchu

Akrobatický let

Máte silný žaludek? Tak vyzkoušejte akrobatický let, který vám zamotá hlavu! Ostré zatáčky, let naopak a simulovaný pád znamenají totální adrenalin!
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 10 minut, Záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj: již od 2.990 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 10 minut, Záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1560_1
Skladom 2.990 Kč
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 10 minut, Záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1560_3
Skladom 3.470 Kč
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 15 minut, Záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1560_2
Skladom 4.100 Kč
Místo konání: Příbram, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 15 minut, Záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1560_4
Skladom 4.580 Kč
Místo konání: Brno, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 15 minut, Záznam: bez záznamu, Kraj: Jihomoravský kraj
1560_6
Skladom 12.500 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 15 měsíců

Co nabízí Akrobatický let?

Díky akrobatickým letům máte možnost zažít bláznivé letecké figury! Usedněte do akrobatického letounu, abyste pocítili na vlastní kůži přetížení od -2G do +6G při ostrých zatáčkách, při výkrutu, střemhlavém letu a dalších prvcích. Zkušený pilot je připravený Vám tento adrenalinový zážitek umožnit. Bezpečně přistanete až poté, co uvidíte zemi střídavě nad sebou a pod sebou. Rafičky palubních přístrojů se budou otáčet jako šílené.

V ceně jedinečného zážitku získáváte pronájem akrobatického závodního speciálu bez jakýchkoliv dalších vícenákladů včetně zkušeného pilota. Již během příchodu k letounu bude Vaše hladina adrenalinu stoupat a pohledem na letoun si představíte jeho potenciál v letu, to vše umocněno následným "nekompromisním" upoutáním v kokpitu. Po vzletu, hned během stoupání zažijete let a stoupání na zádech, včetně několika výkrutů. Po nastoupání do bezpečné výšky, cca 4500 stop nad terén zažijete stejný let, jako zažívají letečtí akrobati či piloti leteckých show. To vše v jedinečném akrobatickém speciálu Christen Eagle. Jedná se o modernější facelift legendárního Pitts S2A, též Americké konstrukce. 220 koňských sil, kterými disponuje "nadopovaný" letecký motor Lycoming o obsahu bezmála 6 litrů umožňuje letounu o prázdné váze 530 kg neočekávaně volný pohyb na obloze.

Jak probíhá Akrobatický let?

Příbram

Před startem se s pilotem dohodnete na akrobatických figurách, které si pro Vás naplánuje. Pasažér je vybaven padákem. Let zahrnuje ustrojení do padáku, poučení pasažéra (6-10 min), stoupání do 1000 m, akrobatické prvky - loping, výkrut, zvrat, vývrtka, let na zádech, souvrat. Pojištění je letecké (zákonné a havarijní). Přikoupený nesestříhaný videozáznam z vnitřní kamery na CD nebo na přineseném vlastním flash disku zákazník obdrží zpravidla do 45 minut po letu.

Obsah zážitku:

- pronájem letounu

- služba akrobatického pilota

- veškeré náklady spojené s provozem letounu po zvolenou dobu

- a samozřejmě - nezapomenutelný akrobatický let

V posledním čtvrtletí roku 2019 budeme odbavovat Akrobatické lety minimálně do konce listopadu, pochopitelně s ohledem na potřebné počasí. V případě že počasí bude přát (oblačnost bude dostatečně vysoko, bez přeháněk a nebude vát nadlimitní vítr), prodloužíme akrobatické lety až do konce prosince. Plánování letů budeme dělat standardně, nicméně v případě rušení a na přeplánování letů v daném měsíci se pak s klienty budeme domlouvat již operativně.

 

Brno

Nastup do nového akrobatického speciálu EXTRA 330LT a otestuj zcela jiný akrobatický letoun, než Zlín. Okus EXTRA porci adrenalinu s piloty vyškolenými samotným trenérem české akrobatické reprezentace! Nový dvoumístný akrobatický speciál EXTRA 330LT je jedinečný - v českém rejstříku CZ je pouhých 8 kusů. Před startem se s pilotem dohodneš na akrobatických figurách, které si pro tebe naplánuje. Nemusíš se obávat, obdržíš i padák :). Let zahrnuje ustrojení do padáku, poučení pasažéra (6-10 min), stoupání do cca 1000 m (celý akrobatický let se odehrává ve výšce 900 - 1500 m nad mořem), akrobatické prvky - loping, výkrut, zvrat, vývrtka, let na zádech, souvrat. Vyzkoušíš si akrobatickou sestavu - vývrtky, přemety, překruty, nožový let i kobru, která tě neuštkne, ale naplní emocemi a adrenalinem. Pojištění je letecké (zákonné a havarijní).

Letoun dovede vzlétnout a vystoupat do potřebné výšky EXTRA rychle. Přibližně za 2 minuty je možná akrobacie - podobně dlouho trvá návrat. 

Maximální rychlost 405 km/h
Rychlost při akrobacii 290 km/h
Rozpětí křídel 8m
Celková délka letounu 7m
Přetížení +/- 10 G (certifikovaný faktor EASA)


Obsah zážitku:

- pronájem letounu

- služba akrobatického pilota

- veškeré náklady spojené s provozem letounu po zvolenou dobu

- a samozřejmě - nezapomenutelný akrobatický let

Důležité informace o akrobatickém letu:

Sezóna/počasí: Příbrami probíhá zážitek pouze v sezóně od začátku dubna do konce října - změna termínu vyhrazena. Zážitek nelze realizovat za nepříznivého počasí (nízká oblačnost, nedostatečná viditelnost či nadlimitní vítr) - lety se odkládají. Náhradní termín letu po vzájemné dohodě. Pilot rozhoduje o provedení letu a je oprávněn odřeknutí letu v případě náhlého zhoršení počasí. Pilot odmítne let zájemci, u kterého panuje podezření na požití alkoholu či má pilot pochybnosti o jeho zdravotním či psychickém stavu. Brno - Lety lze po dohodě provádět v pruběhu celého roku (pondělí - sobota), ale nekonají se za nepříznivého počasí. Termín a čas se rezervuje přímo s provozovatelem, lety podléhají časovému rozvrhu a navazují na sebe. Příchod - na smluvený čas bez časové rezervy.

Diváci: Příbram - Diváci jsou možní, ale focení od startu až do přistání nelze garantovat. Místo provádění akrobacie určuje těsně před samotnou realizací Řízení Letového provozu ČR. Brno - doprovod max. 4 osoby (ve vymezeném prostoru), s dokladem totožnosti (OP nebo pas)!  Děti do 15ti let nemusí mít žádný doklad. Doprovod musí být nahlášený nejpozději 5 dnů předem. Bez předchozí dohody nebudou osoby nad uvedený počet do areálu vpuštěny! Doprovázející osoby mají dovoleno fotografovat i filmovat bez omezení. 

Podmínky: Let v lokalitě Příbram - nesmí absolvovat lidé s vážnými onemocněními, která by mohla ohrozit bezpečnost při letu. Věkové minimum je 15 let, u osob mladších 18 let musí mít být přítomen zákonný zástupce. Váhový limit je 105 kg včetně oblečení a výška max. 195 cm. Akci je nutné rezervovat akci minimálně 2 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%. Lokalita Brno - Minimální věk 18 let (od 15 let - nutný písemný souhlas zákonného zástupce). Váha do 110kg a výška cca 190cm. je nutné při váze počítat s padákem + 20kg. Létají se prvky s převážně kladným přetížením G, nelítá se více, než hodnoty do 5-6 G. Doporučujeme minimálně 2 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 
Navštívili ste
Akrobatický let Akrobatický let již od 2.990 Kč
Zážitky CZ
 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 15 měsíců

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Potřebujete poradit?Potřebujete poradit?