Airsoft aréna

 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Zážikové dárky > Airsoft aréna
 
 
 

Zážikové dárky

Airsoft aréna

Vyzkoušejte akční hru airsoft s napodobeninami skutečných zbraní a zahrajte si Counter-Strike naživo! Podzemní airsoft aréna čeká na všechny odvážné hráče.
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 3 hodiny, Popis balíčku: Balíček Counter–Strike, Kraj: Hlavní město Praha: již od 1.500 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 3 hodiny, Popis balíčku: Balíček Counter–Strike, Kraj: Hlavní město Praha
1556_1
Skladom 1.500 Kč
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 2 hodiny, Popis balíčku: Balíček Standard, Kraj: Hlavní město Praha
1556_2
Skladom 1.600 Kč
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 3 hodiny, Popis balíčku: Balíček Counter–Strike, Kraj: Hlavní město Praha
1556_3
Skladom 2.998 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 15 měsíců

Co nabízí Airsoft aréna?

Airsoft ve sklepní aréně, kde natáčela Angelina Jolie akční film Wanted, zní samo o sobě jako solidní stylovka a zkušení organizátoři přišli na nápad, jak tam nacpat co nejhustší atmosféru střílečky, když se inspirovali Counter-Strikem. Až se ocitnete v přestřelce na tamním hřišti zvaném Vietnam, tak si budete přát, abyste sem nikdy nevkročili. Komu nebude jedna pistole stačit, může si dokoupit ještě druhý Glock a zdvoujnásobit tak palebnou sílu ve stylu Hitmana!

Jak probíhá Airsoft aréna?

Vyzkoušejte airsoft v podzemní aréně uprostřed Prahy. Pro větší masakr se účastníci spojují do skupin po 8 až 12 hráčích a nechávají se podusit ve vlastní šťávě na omezeném prostoru. Před začátkem hry budete proškoleni na zacházení s airsoftovou zbraní a dostanete vybavení. Ochranné pomůcky zahrnují bezpečnostní brýle, military oblečení (khaki bunda + kalhoty), střelecké rukavice a šátek shemag.

Balíček Standard

Do ruky Glock 17 (Blow Back airsoft pistole) a neomezenou munici k tomu! Díky rychlejším reakcím s kratší a lehčí zbraní dostává hra svižnější obrátky, střílíte více za roh a udržujete si lepší krytí, na druhou stranu omezenější zásobník pistole nutí trochu taktizovat, protože přebíjení je kritický moment, na nějž protivník číhá. Prostě přestřelka s pistolemi má své osobité kouzlo.

Podmínkou hry je skupina o počtu min. 8 osob!

Balíček Counter-Strike

Jak název vypovídá, jedná se o scénářový balíček na bázi legendární střílečky Counter-Strike. Vylepšujete své vybavení a zbraně díky získaným kreditům za osobní či týmový výkon! Začnete s AK 47, ale při stylovém hraní a dobrých výkonech rázem dostáváte SMG8 a útočnou pušku M933. Hráči jsou rozděleni na protiteroristickou jednotku a teroristy. Hrají se tyto varianty: demolice objektu pomocí časované bomby, přepadení VIP osoby, Counter-Strike mise s rukojmím a útěk teroristů.

Podmínkou hry je skupina o počtu min. 8 osob!

Důležité informace o airsoftu:

Sezóna/počasí: Tento zážitek je možné uskutečnit celoročně, počasí nemá vliv. Realizace je možná ve všední dny i o víkendu: Pondělí - Pátek - nonstop; Sobota - Neděle od 20.00 - 5.00 hod.

Oblečení: Doporučuje se sportovní oděv, nutností je pevná obuv. 

Podmínky: Zážitek je určen klientům od 10 let. Je nutné rezervovat akci minimálně 1 týden předem. Děti do 15 let musejí přijít v doprovodu rodičů (případně s písemným souhlasem rodičů), děti do 18 let v doprovodu dospělé osoby. Realizace se uskuteční v počtu min. 8 a max. 12 osob. V případě, že počet hráčů bude nižší budete doplněni do jiné skupinky, jinak se za každou chybějící osobu platí poplatek 300 Kč. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 
Navštívili ste
Airsoft aréna Airsoft aréna již od 1.500 Kč
Zážitky CZ
 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 15 měsíců

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Potřebujete poradit?Potřebujete poradit?