Simulátor ponorky U-BOAT

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 702 119 225

 
 
 
 

Kurzy a hobby zážitky

Simulátor ponorky U-BOAT

Pojď s námi navštívit celosvětově ojedinělý simulátor ponorky. Je to zjednodušený model velícího můstku legendami opředené německé ponorky U-BOAT. Zažij atmosféru bojů o světová moře. Možná zažiješ i reálný průsak vody...
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 3 osoby, Trvání: 30 minut, Kraj: Hlavní město Praha: již od 1.940 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 3 osoby, Trvání: 30 minut, Kraj: Hlavní město Praha
1660_1
Skladom 1.940 Kč
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 3 osoby, Trvání: 60 minut, Kraj: Hlavní město Praha
1660_2
Skladom 3.540 Kč
Místo konání: Praha, Počet účastníků: 3 osoby, Trvání: 90 minut, Kraj: Hlavní město Praha
1660_3
Skladom 4.940 Kč

Co nabízí Simulátor ponorky U-BOAT?

Přijď a staň se členem posádky ponorky U-Boat. Vyzkoušej na vlastní kůži trenažér velícího můstku ponorky, kde hrozí reálný průsak vody. Spolu s dalšími 2 "námořníky" si vychutnáš atmosféru boje v jedné z nejnebezpečnějších Hitlerových zbraní. Úvodem tě zaškolí k ovládání ponorky a "vyfasuješ pláštěnku" pro případ průsaku vody. Nevelký studený prostor ponorky ti navodí pochmurný pocit, který prožívali námořní "vlci" za druhé světové války. Na místě, kde jen světla žárovek prozrazují zda je den a zda noc, strávíš několik minut. Jeden z posádky tří námořníků bude plnit roli kapitána při periskopu. Kapitán je velitel ponorky, jehož příkazy je třeba plnit! Právě jemu svěříte svůj osud - bude pracovat s periskopem, vyhledávat a označovat vhodné cíle k potopení. Druhý z posádky se stane zbraňovým důstojníkem, který bude obsluhovat ovládání zaměřovače a spolu s kapitánem bude mít k dispozici klíč k torpédovému útoku. Třetí z posádky plní roli kormidelníka, který řídí ponorku, nastavuje její rychlost, hloubkové i směrové kormidla a hlídá její stav. Dohromady jste jeden tým, který spolupracuje. Pokud společným rozhodnutím zvolíte špatnou strategii útoku na konvoj, může dojít k protiútoku. Nepřátelský torpédoborec vás přinutí k ponoru a kromě hrozby hlubinných min či záplavy hrozí k průsaku vody v těch největších hloubkách. Únik vody budete muset okamžitě vyřešit! Pokud situaci zvládnete a podaří se vám nepřátelský útok ustát, vynořit se zpět do periskopové hloubky a potopit zaměřený cíl, bude vaše společná mise úspěšná.

Jak probíhá Simulátor ponorky U-BOAT?

Po úvodní instruktáži si během 30-ti minut vyzkoušítš útok na konvoj obchodních lodí v Atlantiku. Začneš v periskopové hloubce a tvůj cíl bude na dostřel torpéd.
60- ti minutový zážitek umožňuje po absolvování základní mise absolvovat další misi, tentokrát na základě reálné předlohy z 2. Světové války, kdy se blížíš na pomoc na záchranu další ponorky, která se ocitá pod nepřátelskou palbou a nemůže se ponořit.
90-ti minutový balíček je nejkomplexnějším zážitkem, kde máš na výběr z několika misí včetně ponoření slavné Queen Marry, která se ti připlete do cesty. Je na tobě jako kapitánovi slavného U-BOAT-u rozhodnout se, zda-li potopíš loď plnou civilistů.

Zážitek je určen pro 3 osoby!

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Zážitek v simulátoru ponorky je možné absolvovat celoročně, probíhá ve všední dny i o víkendu v předem vyhlášených termínech provozovatelem.

Diváci: Doprovod max. 3 osoby. Doprovod se účastní jako divák, řídit simulátor může pouze osoba uvedená na certifikátu.

Podmínky: Minimálny věk je 14 let a 160 cm. S osobami mladšími 18 let musí být přítomen zákonný zástupce. Rezervaci doporučujeme alespoň 1 týden dopředu. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců