Procházka s poníky

 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Kurzy a hobby zážitky > Procházka s poníky
 
 
 

Kurzy a hobby zážitky

Procházka s poníky

Přemýšlíte, jak zabavit děti? A máte rádi zvířátka? Pak se vydejte na návštěvu soukromé chovné stanice kousek za Brnem, kde se setkáte se shetlandskými poníky. Doporučujeme všem milovníkům zvířat, na své si přijdou nejen malí, ale i velcí. Zažijte kouzlo těchto úžasných zvířat a užijte si příjemné chvíle v jejich společnosti!
Místo konání: Brno, Počet účastníků: 1 – 4 osob, Trvání: 1 hodina, Kraj: Jihomoravský kraj: 500 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Místo konání: Brno, Počet účastníků: 1 – 4 osob, Trvání: 1 hodina, Kraj: Jihomoravský kraj
1825_1
Skladom 500 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 15 měsíců

Co nabízí Procházka s poníky?

Díky tomuto zážitku se dozvíte nejen o chovu shetlandských poníků, ale také máte možnost se s nimi projít a napást je. Vyzkoušíte si osobně, přímo u chovatele, jak to vše probíhá v reálu. Tento zážitek je vhodným dárkem nejen pro vás samotné, ale pro kohokoliv, kdo má rád koně.

Shetlandský pony je pojmenován po Shetlandských ostrovech vzdálených asi 160 km na severovýchod od Skotska, ležících na stejné severní délce jako Grónsko. Nepříznivé severské podmínky a nekvalitní pastva tak daly vzniknout velice odolnému plemenu. Původ shetlandského ponyho je neznámý, jisté je pouze to, že je na Shetlandských ostrovech chován už po mnohá staletí, možná již od doby bronzové. Shetlandský pony je nejmenší ze všech britských plemen. Postavou je malý, ale velmi silný - relativně jeden z nejsilnějších koní světa vzhledem ke své velikosti (unese v sedle klidně i dospělého muže). Ceněnou ochranou proti nepřízni počasí je jeho bohatá hříva, ohon a  také srst, která v zimě narůstá dvojnásobně hustá. Mohou být tvrdohlaví, ale jsou inteligentní a reagují na správné vedení.

Jak probíhá Procházka s poníky?

Začátek programu dle individuální domluvy s klientem s přihlédnutím k roční době, kdy zážitek čerpáte. Přemýšlíte, jak zabavit děti a dostat je ven do přírody? Vyražte s nimi na hodinovou procházku, která je krásnou přírodou Přírodního parku Bobrava (chráněné území) a při ní vás budou doprovázet 2 poníci. Po krátkém školení o bezpečnosti a chování v přítomnosti poníků vás čeká procházka po okolí. Trasa je nenáročná a zvládnou ji i menší děti. Při komentované procházce se shetlandskými poníky se od ošetřovatele dozvíte o jejich životě v přírodě i v zajetí, o způsobu krmení, ale také další důležité informace. Poníci jsou hodní, přítulní a na procházce se budou chtít pást. V rámci programu krátce také potkáte lamy alpaky, které si můžete i nakrmit. Po celou dobu je možné poníky fotit či filmovat, pokud budete mít zájem, fotografie v digitální podobě pro klienty zajistíme i my. Prostor je také pro vaše dotazy, které chovatel rád zodpoví.

 

V ceně je zahrnuto:

  • zapůjčení dvou shetlandských poníků a jejich vedení při procházce
  • doprovod ošetřovatele
  • seznámení se s povahovou poníků a se zásadami zacházení s poníky
  • příprava poníků na cestu / ošetření poníků po cestě (čištění, ošetření kopýtek)
  • fotografování.
  • Počet osob: maximálně 4 osoby, děti musí mít doprovod alespoň jednoho dospělého.

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Návštěvy lze provádět téměř celoročně dle dohody pevného termínu s chovatelem kterýkoliv den včetně víkendů dle volných kapacit (aktuální volné termíny jsou na doptání). Chovatel si vyhrazuje po dohodě s klientem změnu termínu či úpravu zážitkového programu v případě nepříznivého počasí (trvalý déšť, silný mráz, extrémní vedro apod.) nebo indispozice některého zvířete. Program je možné čerpat celoročně.

Diváci: Vstup do areálu pouze pro platící osoby, tj. vlastníky platných certifikátů (max. 4 osoby - děti musí mít doprovod alespoň jednoho dospělého), vstup dalších osob jako doprovodu zdarma není možný. Vstup dalších osob doprovodu pouze při předchozí domluvě s dodavatelem, a to za poplatek uhrazený na místě konání (max. další 4 osoby). Možnost fotografování či filmování je povolena. Součástí všech programů je fotografování v digitální kvalitě. Fotografie vám přesypeme po ukončení akce na vámi přinesený flash disk nebo vám je pošleme elektronicky poštou.

Podmínky: Podmínkou je dobrý zdravotní stav (z důvodu možného přenosu lidských chorob a akutních infekcí na zvířata). Akce není vhodná pro lidi trpící alergií nebo alergici realizují pouze na vlastní riziko. V areálu je přísný zákaz kouření! Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 
Navštívili ste
 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 15 měsíců

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Potřebujete poradit?Potřebujete poradit?