Komentovaná prohlídka kočkovitých šelem

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 702 119 225

 
 
 
Kurzy a hobby zážitky > Komentovaná prohlídka kočkovitých šelem
 

Kurzy a hobby zážitky

Komentovaná prohlídka kočkovitých šelem

Máte rádi kočkovité šelmy a rádi byste se o nich dozvěděli zajímavé informace? Poznejte zblízka kočkovité šelmy v soukromé chovné stanici kousek za Brnem. Navštivte rysa, oceloty a karakaly. Doporučujeme všem milovníkům zvířat. Při komentované prohlídce kočkovitých šelem se dozvíte o jejich životě v přírodě i v zajetí, o způsobu krmení, ale také enrichmentu.
Místo konání: Brno, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 1 hodina, Popis balíčku: listopad leden únor, Kraj: Jihomoravský kraj: již od 1.000 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Místo konání: Brno, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 1 hodina, Popis balíčku: listopad leden únor, Kraj: Jihomoravský kraj
1827_1
Skladom 1.000 Kč
Místo konání: Brno, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 1 hodina, Popis balíčku: březen – říjen, Kraj: Jihomoravský kraj
1827_2
Skladom 1.400 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců

Co nabízí Komentovaná prohlídka kočkovitých šelem?

Mnoho lidí má zájem chovat kočkovité šelmy nebo se zajímá o to, jak takový soukromý chov vypadá. Nejen těmto zájemcům nabízíme vyzkoušet si osobně, přímo u chovatele, jak to vše probíhá v reálu. Chtěli jste si někdy zkusit práci chovatele šelem? Poznat běžný život ocelota, karakala a rysa? Máte možnost strávit cca 1 hodinu na komentované prohlídce s těmito exotickými zvířaty! Tento zážitek je vhodným dárkem nejen pro vás samotné, ale pro kohokoliv, kdo má rád kočkovité šelmy.

Jak probíhá Komentovaná prohlídka kočkovitých šelem?

Začátek programu dle individuální domluvy s klientem. Po krátkém školení o bezpečnosti a chování v přítomnosti šelem vás čeká komentovaná prohlídka u výběhů kanadských rysů, ocelotů a karakaly. Během návštěvy se od chovatele dozvíte spoustu informací o chovaných šelmách a jejich životě v přírodě i v zajetí, o způsobu krmení, veterinární péči, enrichmentu, reprodukci, ochočení nebo budování výběhů. Po celou dobu je možné šelmy fotit či filmovat, pokud budete mít zájem, fotografie v digitální podobě pro klienty zajistíme i my. Podle aktuální situace je možný i vstup do některého výběhu k šelmám. Prostor je také pro vaše dotazy, které chovatel rád zodpoví.

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Návštěvy lze provádět téměř celoročně dle dohody pevného termínu s chovatelem kterýkoliv den včetně víkendů dle volných kapacit (aktuální volné termíny jsou na doptání). Chovatel si vyhrazuje po dohodě s klientem změnu termínu či úpravu zážitkového programu v případě nepříznivého počasí (trvalý déšť, silný mráz, extrémní vedro apod.) nebo indispozice některého zvířete. Program je cenově upravený dle zvoleného měsíce realizace (listopad, leden a únor NEBO březen - říjen)

Diváci: Vstup do areálu pouze pro platící osoby, tj. vlastníky platných certifikátů, vstup dalších osob jako doprovodu zdarma není možný. Vstup dalších dospělých osob doprovodu pouze při předchozí domluvě s dodavatelem, a to za poplatek uhrazený na místě konání. Možnost fotografování či filmování je povolena. Součástí všech programů je fotografování v digitální kvalitě. Fotografie vám přesypeme po ukončení akce na vámi přinesený flash disk nebo vám je pošleme elektronicky poštou.

Podmínky: Minimální věk 15 let (do 15 let pouze v doprovodu s dospělou osobou). Pro rodinu s dětmi lze program po dohodě individuálně upravit. Podmínkou je dobrý zdravotní stav (z důvodu možného přenosu lidských chorob a akutních infekcí na zvířata). Akce není vhodná pro lidi trpící alergií nebo alergici realizují pouze na vlastní riziko. V areálu je přísný zákaz kouření! Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců