Off-road jízda v Land Rover

 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Auto-moto > Off-road jízda v Land Rover
 
 
 

Auto-moto

Off-road jízda v Land Rover

Ovládni nespoutaný Land Rover a rozdej si to s terénem plným nástrah. Prožij den ve znamení off-roadu a vyzkoušej si co to znamená, být na hraně. Nejen svých sil, ale i těch skutečných. Nasedni, otoč klíčem a vydej se na dobrodružství!
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 1.5 hodiny, Záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj: již od 3.490 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 1.5 hodiny, Záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1615_1
Skladom 3.490 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 1.5 hodiny, Záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1615_2
Skladom 5.770 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 řidič + 1 spolujezdec, Trvání: 4 hodiny, Záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1615_3
Skladom 11.990 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 řidič + 1 spolujezdec, Trvání: 4 hodiny, Záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1615_4
Skladom 14.280 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 15 měsíců

Co nabízí Offroad jízda v Land Rover?

Již několik let jsou vozy Land Rover synonymem pro dobrodružství a nespoutanou jízdu v divočině. Usedni za volant tohoto výjimečného vozu a vychutnej si skvělý den ve znamení off-roadové zábavy. Na začátku absolvuješ krátký kurz off-roadového řízení a následně se vydáš do nerovného terénu, který uspokojí i ty nejdobrodružnější typy. Při našem celodenním tréninku si zlepšíš své reakce za volantem, řidičské schopnosti a zvýší se i tvá jistota. Prostě bude to zábava!

1,5 hodinový balíček

Chceš vyzkoušet, co dokážou typy Range Rover 07, Land Rover Discovery nebo Range Rover series III? Absolvuj krátký kurz offroadového řízení, který i začátečníkům přiblíží možnosti offroadových automobilů a umožní jim plně si vychutnat jízdu. V areálu jsou k dispozici rozličné typy terénu, které uspokojí i ty největší dobrodruhy, ale zároveň je ti po celou dobu k dispozici náš zkušený instruktor, takže ani začátečníci nemusí mít obavy.

Land Rover řízení off-road zkušební trénink na 1 hodinu obsahuje: instruktáž pro Land Rover off-road trénink o technice jízdy v terénu, Land Rover - typ podle aktuální dostupnosti - Range Rover 07 / Land Rover Discovery / Land Rover series III, zkušený instruktor, 60 minut jízdy v terénu, pohonné hmoty, havarijní pojištění (spoluúčast).

4 hodinový balíček

Prožij jeden den s Land Roverem v divoké přírodě! Prozkoumejte tvé hranice jízdy v terénu s klasickou jízdou v Land Roveru. Po teoretické části instruktáže dostaneš možnost vyzkoušet klasický Land Rover Serie III, moderní Range Rover nebo Discovery. Kombinace extrémního stoupání, pustá krajina, zdánlivě neprůjezdné bahnité a vodní překážky či jiné terénní nerovnosti jsou velkou výzvou pro každého. V tomto areálu budeš zdolávat různé stráně, svahy a nerovnosti se všemi myslitelnými povrchy. Rozmanitá trať ti umožní vyzkoušet jízdu do prudkého kopce i z kopce dolů a samozřejmě také šikmo bokem apod. Zkušení instruktoři se ti budou věnovat po celou dobu akce a vysvětlí ti techniku řízení v terénu, technické možnosti daného vozidla a v neposlední řadě tě upozorní na možné nástrahy při jízdě v terénu. Každý si tak může vyzkoušet limity sebe i vozidla.

Land Rover řízení off-road den obsahuje: instruktáž o funkčnosti systémů "allroad" a o technice jízdy v terénu, Land Rover - typ podle aktuální dostupnosti - Range Rover 07 / Land Rover Discovery / Land Rover series III, zkušený instruktor, guláš, 4 hodiny jízdy v terénu, pohonné hmoty, havarijní pojištění (spoluúčast).

Důležité informace o jízde v Land Roveru:

Sezóna/počasí: Realizace zážitku je možná celoročně v domluvených termínech od 10.00 – 16.00 hod.

Podmínky: Od 18 let. Nutno s sebou platný řidičský průkaz skupiny B. Vozidla jsou havarijně pojištěna, způsobíš- li však nehodu, jsi povinen uhradit spoluúčast 10%. Rezervuj minimálně 2 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

V areálu podepíšeš informovaný souhlas v tomto znění: Svým podpisem níže stvrzuji, že jsem si vědom/a toho, že řízení vozidel ve vlastnictví společnosti Fortissimo Prague s.r.o podstupuji na vlastní nebezpečí, vlastním řidičský průkaz a zavazuji se, že v případě nehody se na škodě způsobené na vozidle a nepřesahující částku 150 000,- Kč podílím spoluúčastí ve výši 15 000,- Kč. V případě vyšší škody způsobené na vozidle, tj. přesahující částku 150 000,- Kč, se zavazuji podílet se spoluúčastí ve výši 10 % z vyčíslené škody.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 
Navštívili ste
Off-road jízda v Land Rover Off-road jízda v Land Rover již od 3.490 Kč
Zážitky CZ
 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 15 měsíců

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Potřebujete poradit?Potřebujete poradit?