Jízda na čtyřkolce

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 702 119 225

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Adrenalín > Jízda na čtyřkolce
 

Adrenalín

Jízda na čtyřkolce

Pojď se prohánět v našem areálu na bláznivé čtyřkolce! Garantujeme ti pořádný adrenalin, zábavu, rychlost a úsměv od ucha k uchu. Vyzkoušej ovládnout tento silný stroj na vlastní kůži a vydej se vzhůru dobrodružství!
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 1 hodina, Popis balíčku: Čtyřkolka (300 – 500 cm3), Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj: již od 1.500 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 1 hodina, Popis balíčku: Čtyřkolka (300 – 500 cm3), Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1588_1
Skladom 1.875 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 1 hodina, Popis balíčku: Čtyřkolka (300 – 500 cm3), Video záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1588_2
Skladom 4.155 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 1 hodina, Popis balíčku: 2 x Čtyřkolka (300 – 500 cm3), Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1588_3
Skladom 3.750 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 1 hodina, Popis balíčku: 2 x Čtyřkolka (300 – 500 cm3), Video záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1588_4
Skladom 8.310 Kč
Místo konání: Ořechov, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 30 minut, Kraj: Jihomoravský kraj
1588_7
Skladom 1.500 Kč
Místo konání: Ořechov, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 60 minut, Kraj: Jihomoravský kraj
1588_8
Skladom 3.000 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 3 hodiny, Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1588_12
Skladom 4.990 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 3 hodiny, Video záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1588_23
Skladom 7.270 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 3 hodiny, Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1588_34
Skladom 9.980 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 3 hodiny, Video záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1588_45
Skladom 14.540 Kč

Co nabízí jízda na čtyřkolce?

Budeš uhánět rychle vpřed na čtyřkolce, která byla původně vyvinuta jako užitková vozítko pro lesní dělníky. Časem si získala oblibu i u zážitkuchtivých lidí, jako forma zábavného adrenalinu na čtyřech kolech. Okusit pocit volnosti na našich čtyřkolkách v bezpečném areálu bude zábava, která tě dostane!

Jak probíha jízda čtyřkolkou?

Čtyřkolky jsou vybaveny systémem 4x4 a automatickou převodovkou. Cena zahrnuje služby instruktora, pronájem čtyřkolky, spotřebu benzínu, zapůjčení helmy, loktů a rukavic.

Čtyřkolky Milovice

Vyzkoušíš si čtyřkolku YAMAHA Grizzly v bývalém vojenském prostoru Milovice nedaleko Prahy. Trať byla navržena s ohledem na výkon čtyřkolek (300 - 550 ccm) tak, aby ji zvládnul opravdu každý, ale zárověň poskytovala dost zábavy i zkušenějším jezdcům. Trať je spíše jako rekreační, nikoli závodní a tvoří ji mnoho různých zatáček, vyvýšenin a muld.

Tříhodinový balíček: Během 3 hodinové expedice si vychutnáš jízdu na čtyřkolkách, kde budeš brázdit krajinou, potýkat se s terénem speciálně upraveným pro jízdu zručnosti a zdokonalovat svou techniku jízdy pod vedením zkušeného instruktora. 

Vyzkoušej si na vlastní kůži sílu stroje typu YAMAHA, náhon na všechny kola. Z jízdy si můžeš na místě přikoupit video na DVD.

Čtyřkolky Ořechov

Projedeš se na terénní čtyřkolce Yamaha Breeze YFA 125. Trasa o délce 400 metrů má různou náročnost včetně stoupání a zatáček. Dráha je vhodná pro všechny (zkušenější jezdce i pro úplné nováčky). Jízda v Ořechově je možná od 16ti let bez nutnosti vlastnit řidičský průkaz! 

Čtyřkolky Špindlerův mlýn:

V ceně je zapůjčení přilby, bundy, nebo pláštěnky, rukavic (v zimě) a brýlí. Letní varianta (květen - říjen) trvá zhruba 2 hodiny a jezdí se na 60 km dlouhé trase. V zimní variantě (prosinec – březen, dle sněhových podmínek) si pak můžeš užít divokou hodinovou jízdu na sněhu. Jízdu si díky instruktorově perfektní znalosti terénu vychutná každý.

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Lze realizovat celoročně. Extrémní počasí může akci přesunout na jiný termín.

Oblečení: Doporučuje se pevná kotníčková obuv a sportovní oblečení, které si můžeš umazat, a nejlépe oblečení na převlečení.

Diváci: Diváci v areálu nejsou možní.

Podmínky: Minimální věk řidiče 18 let, je nutné předložit platný řidičský průkaz sk. B (část jízdy je po silnici). Spolujezdec je možný ve věku od 12 let (Špindlerův mlýn), 16 let (Ořechov), nebo od 18 let (Příbram), v Milovicích není spolujezdec možný. Nezletilí - souhlas zákoného zástupce. Stroje jsou pojištěny, způsobí-li však klient nehodu, je povinen uhradit spoluúčast 10 %. Ve Špindlerově mlýně nese klient zodpovědnost za způsobené škody. Objednávka termínu - minimálně 2 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Čtyřkolky Milovice: Na místě podepisuješ informovaný souhlas: Svým podpisem níže stvrzuji, že jsem si vědom/a toho, že řízení vozidel ve vlastnictví společnosti Fortissimo Prague s.r.o podstupuji na vlastní nebezpečí, vlastním řidičský průkaz a zavazuji se, že v případě nehody se na škodě způsobené na vozidle a nepřesahující částku 150 000,- Kč podílím spoluúčastí ve výši 15 000,- Kč. V případě vyšší škody způsobené na vozidle, tj. přesahující částku 150 000,- Kč, se zavazuji podílet se spoluúčastí ve výši 10 % z vyčíslené škody.

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců