Jízda na čtyřkolce

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 702 119 225

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Adrenalín > Jízda na čtyřkolce
 

Adrenalín

Jízda na čtyřkolce

Pojď se prohánět v našem areálu na bláznivé čtyřkolce! Garantujeme ti pořádný adrenalin, zábavu, rychlost a úsměv od ucha k uchu. Vyzkoušej ovládnout tento silný stroj na vlastní kůži a vydej se vzhůru dobrodružství!
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 1 hodina, Popis balíčku: Čtyřkolka (300 – 500 cm3), Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj: již od 1.500 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 1 hodina, Popis balíčku: Čtyřkolka (300 – 500 cm3), Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1588_1
Skladom 1.875 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 1 hodina, Popis balíčku: Čtyřkolka (300 – 500 cm3), Video záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1588_2
Skladom 4.155 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 1 hodina, Popis balíčku: 2 x Čtyřkolka (300 – 500 cm3), Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1588_3
Skladom 3.750 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 1 hodina, Popis balíčku: 2 x Čtyřkolka (300 – 500 cm3), Video záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1588_4
Skladom 8.310 Kč
Místo konání: Ořechov, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 30 minut, Kraj: Jihomoravský kraj
1588_7
Skladom 1.500 Kč
Místo konání: Ořechov, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 60 minut, Kraj: Jihomoravský kraj
1588_8
Skladom 3.000 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 3 hodiny, Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1588_12
Skladom 4.990 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 1 osoba, Trvání: 3 hodiny, Video záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1588_23
Skladom 7.270 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 3 hodiny, Video záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
1588_34
Skladom 9.980 Kč
Místo konání: Milovice, Počet účastníků: 2 osoby, Trvání: 3 hodiny, Video záznam: videozáznam, Kraj: Středočeský kraj
1588_45
Skladom 14.540 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců

Co nabízí jízda na čtyřkolce?

Budeš uhánět rychle vpřed na čtyřkolce, která byla původně vyvinuta jako užitková vozítko pro lesní dělníky. Časem si získala oblibu i u zážitkuchtivých lidí, jako forma zábavného adrenalinu na čtyřech kolech. Okusit pocit volnosti na našich čtyřkolkách v bezpečném areálu bude zábava, která tě dostane!

Jak probíha jízda čtyřkolkou?

Čtyřkolky jsou vybaveny systémem 4x4 a automatickou převodovkou. Cena zahrnuje služby instruktora, pronájem čtyřkolky, spotřebu benzínu, zapůjčení helmy, loktů a rukavic.

Čtyřkolky Milovice

Vyzkoušíš si čtyřkolku YAMAHA Grizzly v bývalém vojenském prostoru Milovice nedaleko Prahy. Trať byla navržena s ohledem na výkon čtyřkolek (300 - 550 ccm) tak, aby ji zvládnul opravdu každý, ale zárověň poskytovala dost zábavy i zkušenějším jezdcům. Trať je spíše jako rekreační, nikoli závodní a tvoří ji mnoho různých zatáček, vyvýšenin a muld.

Tříhodinový balíček: Během 3 hodinové expedice si vychutnáš jízdu na čtyřkolkách, kde budeš brázdit krajinou, potýkat se s terénem speciálně upraveným pro jízdu zručnosti a zdokonalovat svou techniku jízdy pod vedením zkušeného instruktora. 

Vyzkoušej si na vlastní kůži sílu stroje typu YAMAHA, náhon na všechny kola. Z jízdy si můžeš na místě přikoupit video na DVD.

Čtyřkolky Ořechov

Projedeš se na terénní čtyřkolce Yamaha Breeze YFA 125. Trasa o délce 400 metrů má různou náročnost včetně stoupání a zatáček. Dráha je vhodná pro všechny (zkušenější jezdce i pro úplné nováčky). Jízda v Ořechově je možná od 16ti let bez nutnosti vlastnit řidičský průkaz! 

Čtyřkolky Špindlerův mlýn:

V ceně je zapůjčení přilby, bundy, nebo pláštěnky, rukavic (v zimě) a brýlí. Letní varianta (květen - říjen) trvá zhruba 2 hodiny a jezdí se na 60 km dlouhé trase. V zimní variantě (prosinec – březen, dle sněhových podmínek) si pak můžeš užít divokou hodinovou jízdu na sněhu. Jízdu si díky instruktorově perfektní znalosti terénu vychutná každý.

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Lze realizovat celoročně. Extrémní počasí může akci přesunout na jiný termín.

Oblečení: Doporučuje se pevná kotníčková obuv a sportovní oblečení, které si můžeš umazat, a nejlépe oblečení na převlečení.

Diváci: Diváci v areálu nejsou možní.

Podmínky: Minimální věk řidiče 18 let, je nutné předložit platný řidičský průkaz sk. B (část jízdy je po silnici). Spolujezdec je možný ve věku od 12 let (Špindlerův mlýn), 16 let (Ořechov), nebo od 18 let (Příbram), v Milovicích není spolujezdec možný. Nezletilí - souhlas zákoného zástupce. Stroje jsou pojištěny, způsobí-li však klient nehodu, je povinen uhradit spoluúčast 10 %. Ve Špindlerově mlýně nese klient zodpovědnost za způsobené škody. Objednávka termínu - minimálně 2 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Čtyřkolky Milovice: Na místě podepisuješ informovaný souhlas: Svým podpisem níže stvrzuji, že jsem si vědom/a toho, že řízení vozidel ve vlastnictví společnosti Fortissimo Prague s.r.o podstupuji na vlastní nebezpečí, vlastním řidičský průkaz a zavazuji se, že v případě nehody se na škodě způsobené na vozidle a nepřesahující částku 150 000,- Kč podílím spoluúčastí ve výši 15 000,- Kč. V případě vyšší škody způsobené na vozidle, tj. přesahující částku 150 000,- Kč, se zavazuji podílet se spoluúčastí ve výši 10 % z vyčíslené škody.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců