Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, proto se můžeš spolehnout na to, že budeš se zážitkem spokojený.

Pro produkty označené tímto symbolem ti garantujeme cenu stejnou nebo nižší než u provozovatele. Pokud by si přece zjistil, že naše cena je o něco vyšší, vrátíme ti rozdíl a cenu samozřejmě upravíme.

* Garance ceny neplatí pro akciové, speciální a sezónní ceny u provozovatelů a nevztahuje se na slevy pro stálé zákazníky a skupiny u těchto provozovatelů. Kvůli kurzovým rozdílům ti také nedokážeme garantovat cenu při zážitcích, které se konají v zahraničí.

U nás máš k zážitku ZDARMA vkusné dárkové balení, které se nemusíš bát darovat. Dárkový poukaz navíc může obsahovat i krátké věnování. Ukázku dárkového balení najdeš ZDE.

Pokud ses pozapomněl a originální dárek potřebuješ ještě dnes, zašleme ti e-poukaz ve formátu PDF obratem. Samozřejmostí je doručení dárkového poukazu poštou nebo kurýrem do 24 hodin (v případě objednání do 12.00 hod). Více informací o okamžitém doručení poukazu najdeš ZDE.

Platnost dárkového poukazu je až 12 měsíců, budeš tak mít na na absolvování zážitku vždy dostatek času.

Máš strach, že z tvého dárku se obdarovaná osoba nebude těšit tak, jak sis to představoval? Neboj se. Zážitek je možné kdykoliv vyměnit za jiný z naší nabídky, a obdarovaný si tak užije spoustu zábavy podle vlastního gusta. Stále to však bude originální dárek od tebe.