Pro firmy
Pro firmy
S námi jsou Vaše eventy skutečný zážitek

Organizujete firemní akci a hledáte způsob, jak ji kompletně zabezpečit? Chcete odměnit své zaměstnance či obchodní partnery netradičním zážitkem? Pořádáte soutěž a hledáte originální ceny, které zvýší její atraktivitu? Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, tak jste na správném místě!

Firemní letecký den, den ve znamení adrenalinu, degustační večer nebo automobilovým závodníkem na zkoušku... Možnosti jsou neomezené, stejně tak zábava. Jsme tu pro Vás, připraveni sestavit program podle Vašich představ.

Zaujala Vás možnost netradičně odměnit zaměstnance? Stále hledáte vhodný způsob, jak motivovat zaměstnance k vyšším výkonům nebo zákazníky k pravidelnému využívání Vašich služeb? Motivujte je možností zažít něco netradičního, nezapomenutelného...

Chcete odměnit obchodní partnery prostřednictvím zážitkových benefitů? Ukažte jim, že si jich vážíte a dopřejte jim pocit výjimečnosti. Rádi Vám pomůžeme nejen s výběrem vhodného zážitku, ale také s celkovým sestavením programu a doplňkových služeb.

Mimo jiné Vám umíme zajistit následující aktivity:

Adrenalinové zážitky

Bungee jumpinghledáte možnosti, jak Váš tým posunout o krok dál? Naučte je překonávat limity a najít odvahu pustit se do něčeho nového. Překonejte sami sebe, skočte si bungee jumping a získejte nový pohled na svět.
Pilotem letadla - adrenalinem nasáklý vzduch a svobodný let nad krajinou připraví jedinečné chvíle, které přinesou uvolnění, radost a pocit sounáležitosti do každého týmu. Pilotování letadla buduje tým a posouvá hranice.
 

Gurmánské zážitky

Ochutnávka vín vychutnejte si chuť, vůni a barvu nápoje králů. Ochutnávky probíhají v uvolněném duchu, kdy se vytrácejí rozdíly mezi kompetencemi či funkcemi v pracovním zařazení. Nezávazná komunikace, sdílení koníčků a společně strávené chvíle napomohou k stmelení kolektivu.
Škola vaření - máme pro Vás zaručený recept na týmový úspěch: vezmeme množství správných lidí, přidáme kus nadšení a motivace, promícháme s týmovým duchem a necháme pomalu vařit na ohni soudržnosti. Po vychladnutí ochutíme špetkou kreativity a dravosti. Namíchejte ty správné ingredience podle zaručeného receptu a vykouzlíte z něj dobře fungující pracovní kolektiv. 

 

Auto-moto zážitky

Jízda na supersportech - zažijte pocit dechberoucího zrychlení a euforie z jízdy v těch nejlepších supersportech. Řídit auto umí dnes už téměř každý - zvládnout však stroj s výkonem několika stovek koní je už něco jiného. Objevte limity nejen auta, ale i sebe!
Jízda na čtyřkolkách - nasedněte do čtyřkolky, uchopte řídítka a "rozdejte" si to proti svým kolegům. Absolvujete krátkou instruktáž, nasadíte si helmu a přidáte plyn... Je to tak jednoduché! Jízdu na čtyřkolkách si může dopřát kdokoliv se smyslem pro soutěživost a rychlou jízdu.

 

Netradiční zážitky

Military dobrodružství - přetvořte svůj pracovní tým na vojenský oddíl, který společnými silami překoná nástrahy profesionálního vojenského výcviku. Reálný vojenský výcvik, jízda obrněným transportérem či vojenským náklaďákem, kurz přežití nebo let stíhačkou... fantazii se meze nekladou.
Speleoferrata - přines do týmu trochu vzrušení, napětí a zlepši týmovou kooperaci. Při zdolávání jeskyně členové překonají svůj strach a mnohdy sáhnou na své hranice a pokusí se je i překonat. Vždy to má ale šťastný konec!
 

Nezaujal Vás žádný ze zmíněných zážitků? Máte svou představu, jen ji neumíte zrealizovat? Dejte nám vědět a my Vám ochotně poradíme a postaráme se o Vaši spokojenost! Zážitkové aktivity je možné zorganizovat kdekoliv. V případě zájmu o další informace nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 702 119 225 nebo e-mailem na info@enjoyfun.cz.


Žádné zážitky neodpovídají Tvému vyhledávání. Zkus změnit parametry nebo vybrat jinou kategorii.