Pilotem letadla na zkoušku

Kdo alespoň jednou nezatoužil stát se pilotem a vznášet se ve výšinách jako pták? Vyzkoušet si neskutečný pocit ovládat svůj pohyb v trojrozměrném prostoru a pohledem z ptačí říše zároveň pozorovat svět kolem. Budeš plnit funkci druhého pilota vedle instruktora a vyzkoušíš si tak reálné pilotování letadla.
Garance ceny:
garantujeme stejnou nebo nižší cenu jako provozovatel
Výběr lokality
Ostrava
České Budějovice
Karlovy Vary
Roudnice nad Labem
Benešov
Hradec Králové
Plzeň
Brno
Příbram
Mladá Boleslav
Praha (Letňany)
1 osoba 20 minut
3 900
3 223,14 bez DPH
Cena bez DPH : 3 223,14
PlatnosťPlatnost poukazu:12 měsíců

Co nabízí Pilotování letadla?

Usedni do kokpitu a chop se řízení. Jen ti, kteří si to skutečně vyzkoušeli, mohou potvrdit, jak obrovský rozdíl to je ve srovnání s cestováním dopravním letadlem na dovolenou. Poznej letecký provoz a seznám se s leteckou technikou. Pilot na zkoušku má povoleno objevovat zákulisí provozu letiště, pilotní kabiny, i letu samotného. A v tom spočívá to pravé vzrušení a adrenalin. Malé letadlo vzlétá úplně jinak než velký těžký stroj. Absolvuj kurz pilotem letadla na zkoušku a zažij neopakovatelné chvíle před vzletem i po něm.

 

Jak probíhá Pilotování letadla na zkoušku?

Po příjezdu tě pilot seznámí se základními informacemi o letectví a po usednutí do kokpitu ti představí vybavení letadla (jaké přístroje se používají, jak se měří rychlost a výška – popíše kompletně přístrojovou desku). Dále tě seznámí s tím, jak se letadlo ovládá, a pak se spustí motor. Následovat bude rolování na místo startu, to vše s komentářem pilota. Po vzletu si vyzkoušíš řízení letadla a otestuješ si to, co jsi se naučil v teoretické přípravě. Po přistání se vrátítš do odbavovací místnosti, kde za své snažení budeš odměněn. Každý se naučí létat! 

Náš tip: po vyzkoušení si řízení letadla přestup do dalšího létajícího stroje - vrtulníku. Nebude to jen takový obyčejný let. Přežiješ obraty, prudké zatáčk ... zkrátka vše co k adrenalinovému letu patří.

Sezóna/počasí:
 

celoročně,

nelétá se při extrémně nepříznivém větru / dešti

Diváci:
 

jsou vítáni, ze země mohou fotografovat nebo filmovat

Oblečení:
 

doporučujeme pohodlné sportovní oblečení

Podmínky:
 

osoby do 18 let - jen s povolením zákonného zástupce, max. váha pro 1 osobu je 100 kg

Storno: 3 dny před termínem

Rezervace: minimálně týden předem

 

Mohlo by Tě zajímat

M.23.11.2017
Dobrý den,
kolik minut trvá předletová příprava na letišti, kolik minut let a kolik minut řízení obdarovanou osobou? Jakým letadlem se létá? (Brno, Vyškov).
Předem děkuji za odpověd.
S pozdravem
MV
Enjoy Fun23.11.2017
Avatar
Dobrý den. Pilotem na zkoušku Brno létáme na letounu Cessna 172. Jedná se o čtyřmístný (pilot a 3 cestující), jednomotorový, celokovový hornoplošník. Předletová příprava trvá 15 minut před plánovanou dobou odletu. Kapitán tak bude mít dostatek času seznámit Vás se základy pilotáže letounu, a také na Vaše případné dotazy. Po důkladné instruktáži a seznámení se s bezpečnostními podmínkami se již pohodlně usadíte do sedaček a začnete pojíždět směrem ke startovací dráze. Krátce po startu Vám již kapitán předá řízení a můžete si začít užívat své první minuty coby pilot letadla. Čas trvání zážitku: 60 minut let / 20 minut pilotování.

Prostor pro Tvou otázku