Paragliding - základní let

Paragliding - základní let
Dopřej si zážitek, který tě vytáhne z každodenního stereotypu. Vyvětrej si hlavu a podívej se na svět z úplně jiného úhlu. Paragliding v Beskydech ti poskytne nádherný výhled na okolní přírodu, kterou budeš mít jako na dlani. Vzrušení s trochou adrenalinu bude příjemným bonusem. Pojď si po dobrodružství!
Lokalita: Beskydy
1 osoba 15 minut (let od pondělí do pátku)
1 722
1 423,14 bez DPH
Cena bez DPH : 1 423,14
1 osoba 15 minut
2 278
1 882,64 bez DPH
Cena bez DPH : 1 882,64
2 osoby 15 minut
3 645
3 012,40 bez DPH
Cena bez DPH : 3 012,40
PlatnosťPlatnost poukazu:12 měsíců

Paragliding v Beskydech - základní let - co zažiješ?

Zažij nevídaný pocit volnosti a vznášej se ve větru lehce jako pírko. Stoupej do výšky a objev krásu tandemového paraglidingu v nádherné přírodě moravskoslezských Beskyd. Za letu budeš sedět v pohodlné sedačce a tvým úkolem bude kochat se, popřípadě zaznamenávat nádherné chvíle na fotoaparát či kameru. Let řídí instruktor, který sedí za tebou.

AKCE! Let pro 1 osobu 15 minut (let od pondělí do pátku) teď lacnější. Sleva platí při rezervaci letu mimo víkend, tedy od pondělí do pátku.

Jak probíhá základní paragliding v Beskydech?

Na začátku se seznámíš s tandem pilotem, který ti řekne co tě čeká. Navlékneš se do postroje a připravíš na let. Do vzduchu se dostaneš rozběhem z kopce a tvé poslední kroky uděláš ve vzduchu. Během letu zažiješ skutečně intenzivní zážitek s nádechem dobrodružství.

Náš tip: paragliding si můžeš vychutnat ve dvojici se svým nejbližším. Budete se vznášet jeden vedle druhého a vychutnávat let bez burácení motorů.


Sezóna/počasí:
 

březen - říjen;

aktivita neprobíhá při nepříznivém počasí

Diváci:
 

jsou vítáni, mohou ze země fotografovat nebo filmovat

Oblečení:
 

doporučujeme sluneční brýle, pevné boty, teplé sportovní oblečení

Podmínky:
 

děti do 16 let se souhlasem rodičů. Předpokládá se dobrý zdravotní stav, nedoporučujeme osobám s pohybovým omezením či problémy s tlakem, nebo srdcem. Váha max. 120 kg, věk není limitující. 

Storno rezervace: 3 dny před termínem

Rezervace: minimálně týden předem

 

 

Prostor pro Tvou otázku