Paragliding - termický let

Paragliding - termický let
Toužíš okusit jaké je to létat v nádherném prostředí českých Beskyd? Bez hluku motoru, jen v doprovodu svištění větru se ti naskytne atraktivní výhled. Paraglidingový termický let ti představí do teď nepoznané pocity vzrušení a zábavy. Naskoč a leť!
Lokalita: Beskydy
1 osoba 30 minut
2 989
2 470,25 bez DPH
Cena bez DPH : 2 470,25
2 osoby 30 minut
4 783
3 952,89 bez DPH
Cena bez DPH : 3 952,89
PlatnosťPlatnost poukazu:12 měsíců

Termický paragliding v Beskydech - co zažiješ?

Paragliding je jeden z nejdostupnějších způsobů vznášení se ve vzduchu. Připoután do postroje k tandem pilotovi se rozběhneš a následovat bude příjemný vyhlídkový let v přímém přenosu. Za pomoci stoupavých (termických) proudů je možné letět déle a na větší vzdálenosti. V krásném prostředí Beskyd zapomeneš na starosti!

Jak probíhá termický paragliding v Beskydech?

Na začátku se seznámíš s tandem pilotem, který ti řekne co tě čeká. Navlékneš se do postroje a připravíš na dobrodružní let. Do vzduchu se dostaneš rozběhem z kopce a tvé poslední kroky uděláš již ve vzduchu. Během letu zažiješ skutečně intenzivní zážitek s nádechem dobrodružství.

Náš tip: paragliding si můžeš vychutnat ve dvojici se svým nejbližším. Budete se vznášet jeden vedle druhého a vychutnávat let bez burácení motorů.


Sezóna/počasí:
 

březen - říjen;

aktivita neprobíhá při nepříznivém počasí

Diváci:
 

jsou vítáni, mohou ze země fotografovat nebo filmovat

Oblečení:
 

doporučujeme sluneční brýle, pevné boty, teplé sportovní oblečení

Podmínky:
 

děti do 16 let se souhlasem rodičů. Předpokládá se dobrý zdravotní stav, nedoporučujeme osobám s pohybovým omezením či problémy s tlakem, nebo srdcem. Váha max. 120 kg, věk není limitující. 

Rezervace: minimálně 2 týdny předem

 

 

Mohlo by Tě zajímat

Prostor pro Tvou otázku