Ošetřovatelem v ZOO

Ošetřovatelem v ZOO
Nasměruj své kroky do zvířecí říše, přímo v ZOO Brno. Na jeden den se ocitneš v kůži ošetřovatele kopytníků (tapírů, žiraf) nebo medvědů kamčatských. Seznam se s jejími obyvateli, poznej jejich běžný den a podílej se na jejich krmení!
Lokalita: Brno
1 osoba 3 hodiny - Ošetřovatel medvědů kamčatských
4 050
3 347,11 bez DPH
Cena bez DPH : 3 347,11
2 osoby 3 hodiny - Ošetřovatel medvědů kamčatských
5 350
4 421,49 bez DPH
Cena bez DPH : 4 421,49
1 osoba 6 hodin - Ošetřovatel kopytníků
5 250
4 338,84 bez DPH
Cena bez DPH : 4 338,84
2 osoby 6 hodin - Ošetřovatel kopytníků
7 350
6 074,38 bez DPH
Cena bez DPH : 6 074,38
PlatnosťPlatnost poukazu:12 měsíců

Ošetřovatelem v ZOO - co zažiješ?

Láká tě práce ošetřovatele v ZOO? Máš rád zvířata a toužíš se dozvědět nové informace či zajímavosti o svých oblíbencech? Chceš si vyzkoušet práci ošetřovatele a poznat život exotických šelem či běžných domácích zvířat? Nabízíme ti možnost zajít za brány ZOO tam, kde běžný návštěvník nemá přístup. Prožij den zážitkovou prací v areálu ZOO! Při vstupu do ZOO absolvuješ instruktáž o bezpečnosti práce a seznámíš se se základními pravidlami práce se zvířaty.
 
 

Jak probíhá zážitek Ošetřovatelem v ZOO?

Ošetřovatel medvědů kamčatských (3 hodiny):
Staň se na pár chvil ošetřovatelem medvědů kamčatských a zjisti o těchto šelmách to, co si do teď viděl jen na kanálu National Geographic. U nás si na vlastní kůži vyzkoušíš což znamená postarat se o 750 kg medvědi. Dozvíš se kolik ovoce či makrel běžně snědí, proč se ukládají v zimě na dlouhodobý spánek, k čemu slouží porodní box a mnoho dalších odpovědí na tvé zvídavé otázky. Přilož ruku k dílu a pomoz vyčistit výběhy a z pohledu chovatele zjisti, jak se připravuje komentované krmení pro návštěvníky ZOO.
 
Ošetřovatel kopytníků (6 hodin):
Fascinují tě žirafy se svým dlouhým krkem? Obdivuješ krásné zebry, zajímáš se o tajemné pakoně a toužíš poznat zajímavé kiangy? Pro tebe je náš program jako stvořený! Ať už si vybereš péči o exotické "mazlíčky" nebo stavíš na klasiku - koně, kozy či ovce, během programu si na vlastní kůži vyzkoušíš stát se na pár chvil jejich ošetřovatelem. Seznámíš se s chovateli, pomůžeš jim připravit potravu, naučíš se udržovat čisté výběhy či zázemí a sám si vyzkoušíš i samotné krmení. Čeká tě den v společností zvířat - a kdo ví?! Možná přijdeš na to zda má zebra černé pruhy na bílém podkladu nebo naopak...
Sezóna/počasí:
 

květen – říjen

Zážitek se koná pouze v pracovní dny pondělí - pátek. Ošetřovatel šelem od 8:30 do 11:30 hod + volná prohlídka ZOO do konce otevírací doby. Ošetřovatel kopytníků od 8:30 do 14:30 hod + volná prohlídka ZOO do konce otevírací doby. 

Oblečení:
  doporučujeme oblečení, které se může zamazat - pracovní oděv a obuv
Podmínky:
 

Min. věk 18 let. Ošetřovatelem v zoo nesmí být člověk trpící respiratorním onemocněním (chřipkou), není vhodný pro lidi trpící epilepsií, kardiaky a alergiky.

Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Rezervace: minimálně 3 týdny předem

 

 

Prostor pro Tvou otázku