Letecký simulátor stíhačky F-16 Fighting Falcon

Ocitni se v kůži pilota moderní, plně bojové stíhačky F16 a vyzkoušej si pocity profi letce! Plně funkční kokpit s replikou HOTAS ovládání jako ve skutečnosti, reálné síly v řízení a ideální 7 metrů široká 180 stupňová projekce Ti nabídne z Tvého letu maximum! Poleť za zážitkem!
Garance ceny:
garantujeme stejnou nebo nižší cenu jako provozovatel
Lokalita: Praha
1 osoba 30 minut
1 940
1 603,31 bez DPH
Cena bez DPH : 1 603,31
1 osoba 60 minut
3 540
2 925,62 bez DPH
Cena bez DPH : 2 925,62
1 osoba 90 minut
4 940
4 082,64 bez DPH
Cena bez DPH : 4 082,64
1 osoba 120 minut
6 140
5 074,38 bez DPH
Cena bez DPH : 5 074,38
1 osoba 240 minut
9 990
8 256,20 bez DPH
Cena bez DPH : 8 256,20
PlatnosťPlatnost poukazu:12 měsíců

Co nabízí Letecký simulátor stíhačky F-16

Máš chuť zalétat si na F16 jako skutečný vojenský pilot? Vyzkoušej si propracovaný simulátor s nejrozšířenějším jednomotorovým víceúčelovým strojem, jehož ovládání je řešeno elektronicky přes počítač. Počítač ovládá flaperony (letadlo je samo o sobě nestabilní a počítač za letu ovládá jeho stabilitu) nebo nastavení vztlakových klapek - přesto přistání za pomoci počítače vyžaduje určité zkušenosti.

30 minut je základní balíček, který je vhodný na vyzkoušení si vzletu ze základny do operačního prostoru s nácvikem akrobatických prvků a následné přistání na základně. Pokud si troufneš na pilotáž, je možné v rámci zbývajícího času otestovat své reflexy a využít je k tréninkovému sestřelení vzdušného cíle

Letový čas 60 minut ti poskytne prostor pro nacvičení a osvojení si základních útočných či obranných manévrů. Nacvičit si obsluhování radaru v letadle, útočení na vzdálené vzdušné cíle nebo shození bomby na vybrané pozemní cíle.

Objednáním zážitku na 90 minut doby letu přežiješ nejen trénink, ale i ostrý vzlet na cíl, který si to namířil přímo do tvého vzdušného prostoru. Tvým úkolem bude identifikovat ho a v případě rozkazu vrchního velení se s ním i vypořádat.

Balíček 120 a 240 minut (možnost rozdělení na 2x120 minut) je pro opravdové leteckých fajnšmekry. Naskytne se ti tak dostatečný prostor pro osvojení si pokročilých znalostí systémů. Tvým úkolem bude projít celým výcvikem bojového pilota a po jeho zvládnutí budeš převelen do "horké oblasti". Tam se pokusíš zničit obrněná vozidla či nepřátelské budovy a zmonitorujeme vzdušnou situaci, na kterou budeš muset promptně zareagovat. Nezapomeň, že tvá mise se může v průběhu dynamicky měnit v závislosti na vývoji situace.

Aby si "v tom" nebyl sám, s sebou si můžeš přivést další 3 osoby, které sice nebudou moci pilotovat, ale budou s tebou sdílet tento zajímavý letecký zážitek.

 

Jak probíhá Letecký simulátor F-16 Fighting Falcon?

Po usazení se do kokpitu se budeš cítit jako v reálném letadle. Půlkruhová projekce s vysokým rozlišením ti přinese skvělý rozhled. Tvůj vzlet v rychlosti více než 300 km / h nebude vyžadovat zvláštní úsilí - díky mohutné síle motoru bude možné dosáhnout výšky několika tisíc metrů během chvilky. Stíhačku nemusíš obdivovat pouze během leteckých dnů. Přijď a otestuj své reakce při stresových situacích, které zažívají bojoví piloti. Najdi řešení a v doprovodu profesionálního instruktora zvládni přistát ve stavu, v jakém si vzlétl.

Náš tip: stát se na chvíli pilotem létajícího stroje a neopustit při tom zem ... přesně to si vyzkoušíš při letu na simulátoru stíhačky. A proč rovnou nevyzkoušet i simulátor Boeingu? V jeden den si užiješ 2 zajímavé zážitky na simulátoru!

Sezóna/počasí:
 

celoročně;
aktivita není závislá na počasí;
zážitek je možné absolvovat kdykoliv během roku

Diváci:
 

je možný doprovod až 3 lidí (bez možnosti pilotování), mohou fotografovat i filmovat

Oblečení:
 

doporučujeme pohodlné sportovní oblečení

Podmínky:
 

doporučujeme zážitek pro osoby starší 8 let s jejich doprovodem a výškou alespoň 150cm, max. do 120 kg.

Rezervace: minimálně týden předem

Storno termínu je možné udělat bezplatně nejpozději 72 hodin před začátkem zážitku.

 

Prostor pro Tvou otázku