Degustace rumu

Degustace rumu
Bílý nebo tmavý, prémiový, vícekrát destilovaný... Kdo se v tom má vyznat? Chceš se ponořit do tajů rumu a objevit jejich kouzlo či příběh? Ochutnej na vlastní kůži alkoholický nápoj, aniž by si musel cestoval do dalekého Karibiku.
Garance ceny:
garantujeme stejnou nebo nižší cenu jako provozovatel
Lokalita: Plzeň
1 osoba 2 hodiny
1 452
1 200 bez DPH
Cena bez DPH : 1 200
2 osoby 2 hodiny
2 742
2 266,12 bez DPH
Cena bez DPH : 2 266,12
PlatnosťPlatnost poukazu:12 měsíců

Degustace rumu - co zažiješ?

Zapomeň na všechny konvence a nástrahy okolního světa a užívej si života, těš se z každé skleničky rumu, v které poznáš něco nového. Stejně jako na ochutnávce 6 vzorků rumu, které patří ve své kategorii prémiových rumů k tomu nejlepšímu. Skladba rumu je vytvořena tak, aby oslovila každého. Samozřejmě se dozvíš i spoustu zajímavých věcí o výrobě a historii tohoto destilátu, který se vyrábí z cukrové třtiny a to buď z melasy nebo čisté cukrotřtinové šťávy. Každý je však originál!  Degustace se koná při minimálním počtu 6 osob. Maximální počet osob na degustaci je 15 osob. 
 
 
Vybrané rumy:
Brugal 1888
Trois Rivières VSOP
Pusser's Original Admiralty Blend
Comandante reserva exclusiva
Plantation rum
Austrian Empire Navy Rum Reserva 1863

 

Jak probíhá degustace rumu?

Ochutnáš 6 vzorků vybíraných prémiových rumů. Celou dvouhodinovou ochutnávkou tě provede zkušený rumový someliér. Zkusíš si také napárovat daný rum s kouskem čokolády nebo sušeného ovoce. Samotná ochutnávka probíhá v centru Plzně ve vyhlášeném podniku v privátním salonku. 

Náš tip: umíš si představit lepší společnost při ochutnávce tohoto lahodného moku, jako jsou tví přátelé či rodina? Vezmi je s sebou a vychutnejte si to nejlepší ze světa rumu!

Sezóna/počasí:
 

celoročně, při naplnění kapacity, min. 6 osobami (max. 15 osob)

aktivita probíhá v interiéru

Oblečení:
  doporučujeme pohodlné  oblečení
Podmínky:
 

minimální věk – 18 let; zdravotní stav umožňující konzumaci alkoholických nápojů. Storno rezervace minimálně týden předem.

Rezervace: minimálně 2 týdny předem

 

 

Prostor pro Tvou otázku