Bungee jumping z televizní věže

Bungee jumping z televizní věže
Volný pád, stav beztíže a totálně vyvětrána hlava. Bungee jumping v Čechách patří mezi adrenalinové sporty se zážitkovým pozadím. Pokud tě láká zvýšený tep, žaludek v krku a svět vzhůru nohama, skoč si do neznáma a resetuj celého člověka.
Lokalita: Harrachov
1 osoba 15 minut Bez záznamu
1 299
1 073,55 bez DPH
Cena bez DPH : 1 073,55
1 osoba 15 minut DVD záznam
2 199
1 817,36 bez DPH
Cena bez DPH : 1 817,36
PlatnosťPlatnost poukazu:12 měsíců

Co nabízí Bungee jumping z televizní věže?

Počátky má bungee jumping mezi domorodými kmeny na souostroví Vanuatu v jižním Pacifiku, odkud se plavil do celého světa a zdomácněl i v Čechách. Zatímco domorodci skákali někde v sebeobraně, jinde v rámci zkoušky dospělosti, tak ve vyspělejším zemích světa se bungee skáče kvůli zvýšení adrenalinu či odbourání stresu. Bungee jumping postaví tvůj svět vzhůru nohama, rozhoupe vše statické a pohraje si s tebou jako vítr s pírkem v nádherné krajině. Překonej sám sebe, skoč si bungee jumping a získej nový pohled na svět. Pojď si skočit jediný celoroční bungee jumping!

 

Jak probíhá Bungee jumping v Harrachově?

Po úvodním seznámení s průběhem skoku přichází na řadu bezpečnost. Bungee jumping možná tak nevypadá, ale jde skutečně o bezpečný sport. Při seskoku jsi jištěn na více částech těla, pružné gumové lano, na kterém se skáče, má přesně vypočítanou délku a vše má pod kontrolou certifikovaný instruktor.
Bungee Jumping Harrachov je jedním z adrenalinových dobrodružství v Harrachově, z něhož si vychutnáš překrásný výhled na město Harrachov. 36 metrů vysoká ocelová konstrukce Televizní věže se nachází ve výšce 145 metrů nad městem Harrachov. Zaži freestylový Bungee jumping!

Náš tip: vychutnej si bungee na maximum a vezmi s sebou dalších adrenalinových bláznů. Ty a tví kamarádi zažijete společně pořádnou dávku zábavy!!

Sezóna/počasí:
 

celoročně; skáče se za každého počasí; bungee jumping se skáče v předem vypsaných dnech od 11.00 do 16.00

Diváci:
 

jsou vítáni,  mohou fotografovat nebo filmovat

Oblečení:
 

doporučujeme pohodlné sportovní oblečení

Podmínky:
 

bungee jumping můžeš absolvovat, pokud vážíš od 40 do 160 kg. Zájemci mladší 18 let potřebují písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce; seskoky lze realizovat i mimo vypsané termíny s doplatkem: 1000 Kč/1 osoba, 500 Kč/osobu při skupině 2 až 3 osob (při skupině 4 a více osob bez doplatku). Je nutné se objednat minimálně 1 měsíc předem, 14 dnů před konáním akce se rezervace uzavírá! Storno rezervace: v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100% poplatek.

 
Rezervace: minimálně měsíc předem 

 

Mohlo by Tě zajímat

Prostor pro Tvou otázku